Po paru dniach się odezwali z prośbą abym wpłacił więcej pieniędzy złodzieje do dziś wydzwaniaja abym im wysłał swoje dane i zdjęcie z paszportu oraz zdjęcia karty. Zdziwiło mnie że do takiej działalności nie znaleźli polskiej osoby do wspolpracy tylko jest kobietą z Ukrainy która mówi po polsku. Oczywiście mogę zapomnieć o depozycie ale podjalem prywatne kroki w tej sprawie mam nadzieję że oszukanych będzie więcej niż tylko ja… Złodzieje z Lexa Trade ciagle zmieniają adresy e-mail i nazwiska. Podają się za różnych specjalistów przedstawiając się fałszywymi imionami i nazwiskami !

Lexatrade informacje o brokerze

Oto adres e-mail kolejnego oszusta w tej firmie : Lexa Trade nie chce wypłacić depozytu osobom które go tam wpłaciły. PRZETRZYMUJĄ bezprawnie pieniądze a potem unikają kontaktu ! Próbowałam skontaktować się z Pawlem Sawickim z prośba o zwrot depozytu.

Jeżeli masz uzyskać jakiś plus to męczysz się 6, 7 godzin i ugrasz 2 do 5 dolarów. Jeżeli jesteś na minusie to przez 10 minut masz minus 30 dolarów albo i więcej. I cały czas wrzeszczą – Dofinansuj!!! – jak dofinansujesz to stracisz to co wpłaciłeś i to co dofinansowałeś. Życzę zdrowia i jak najmniej głupoty. Są to oszuści sprawa została zgłoszona na policji.

Gdy Pani potrafiła włożyć środki, więc proszę i napisać dla tego oddziału i wrócić swoje środki. Pisząc na 7 Dow akcji, które miliarderzy kochają to mnie Pani tylko traci swój czas. W kolejnej wiadomości stwierdziła ze nie wie o jakie pieniądze chodzi!

Opinie O Lexatrade, Ujawnianiu Oszustów I Dbaniu O Interes Klientówlexatrade W Przypadku

Jeśli Pani może – to trzeba wypłacać. Ja niestety już nie – bo wszystko co zostało, to Laxowe dofinansowanie. Szukam prawnika, rozmawiałam z jednym, który zna temat lexy – zastanawiam się jeszcze. Mnie oszukali nawet na tzw „gwarantowanym zysku z Apple” – wyzerowali mi konto zanim otworzyli transakcje na Apple – teraz to, że nie dostałam pieniążków, to oczywiście moja wina. Oni podobno chcieli, ale ja nie poprosiłam na czas, a teraz jest za późno. Ciężko uwierzyć, że takie rzeczy się dzieją, ale czas dorosnąć – wiele skq…… jest wokół.

UWAGA. DO mnie dzwoniła firma market cfd kolejki oszusci. I kiedy nie odbierałem telefonu nagle dzwoni właśnie lexa Trade. Firma z Cypru więc już wszystko jasne. zapłaciłem 500 euro, ubyło 180 więc walczę o o odzyskanie chociaż reszty. Będą chcieli skany dowodu i karty kredytowej!!!!!! JIE DAWAC I NUE ODBIERAC TELEFONIW ANI MAILI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Totalnie daleko w dupie ma prośby o oddanie pieniędzy ! Mam nadzieje ze policja ich w końcu dopadnie i wszyscy zgniją w więzieniu ! Oczywiście wygasła ich strona przez którą się dowiedziałem o nich wyskakiwalo mi kompletnie co innego tak jak by strona nie istniała.

Nie chcę się poddać – wciąż szukam opcji. Niech Pani ucieka – zanim miły głos ze wschodnim akcentem powie, że jest jeszcze tyle i tyle do odpracowania – no i najlepiej teraz wejść w to i to – bo rynek ….. U mnie tak było – i tysiące popłynęły w ciągu 30 min. Oczywiście potem chcą pomagać – i znowu: depozyt, dofinansowanie, piękny ruch w górę, na jeszcze wyższe szczyty.

Podaje nazwiska osób które wyłudzają pieniądze w tej firmi i nie odpowiadają na wiadomości z prośbami o zwrot pieniędzy ! Bezprawie panuje w tej firmie ! Wszyscy czują się bezkarni ! Mam nadzieje ze policja dobierze im się w końcu do dupy a Bóg ześle na nich największe plagi !!! Żadna z tych osób nie odpowiada na prośby o zwrot pieniędzy ! Kradną w biały dzień !!!! Oceny cząstkoweWiarygodność:1Obsługa klienta:1Platforma:10Oferta:1

Czy Lexatrade To Oszuści? Subiektywna Recenzja

UTRATA PIENIĘDZY GWARANTOWANA!!!!! Jak wszystko stracicie będą namawiali na wpłatę straconej kwoty i że zwrócą z ubezpieczenia. Jak chciałem wpłacić sytuacja jak wyżej. To pewnie Ci sami oszuści co maxitrade i inne tego typu scamy. Mają « siedzibę » w raju podatkowym. Oprócz tego dzwoni jakaś księgowa zęby wpłacić do 1000 usd to się dostanie bonus 100 % tej kwoty?????. Cała rzecz na obsłudze doradcy który się kompletnie na niczym nie zna tylko na podstawowych parach walutowych aby !!!!!!!

Lexatrade informacje o brokerze

Nie mają prawa ich przetrzymywać ! Od razu zgłaszajcie na policję ! Muszą bezwarunkowo wypłacić a nie żądać h*j wie czego ! Hieny z Lexa Trade dalej kradną ! Nie chcą wypłacić wpłaconego depozytu ! Polecam lexa trade jako zimny prysznic! W późniejszym inwestowaniu u prawdziwego Brokera widać kto kradnie a kto nie!

Lexatrade Moja Opinia Jak Zarobiłem 50 Tysięcy W 3 Miesiące

Dobrze, że się nie udało. Pięknie rozmawiają, ale po tym co widać to https://dowjonesrisk.com/ muszę potwierdzić, że to OSZUSTWO!!!!! NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!!!!!

Ile te wały muszą ukraść żeby bystre chłopaki wysłali ich do pierdla na dlugie lata ? może z osobami oszukanymi coś jest nie teges ? Jak Lexa Trade okradnie jakiegoś ważniaka to wtedy coś się ruszy i pozew wyląduje w prokuraturze ?

Proszę o kontakt żeby Pani uwiadomiła , że to naprawda Pani Anna. Jak wszyscy doskonale wiemy Lexa Trade dokonuje weryfikacji tożsamości przez skan dokumentów. Zaproponowałam taka weryfikacje by otrzymać zwrot pieniędzy i oczywiście Donata Ciekawska zamilkła ! To złodziej nie żaden analityk !!! Chyba jestem rekordzistą skubneli mnie na ponad 7000 USD. Mam nadzieję że w piekle będą się ostro smażyć. Sprawa trafiła na policje !

Lexatrade informacje o brokerze

Pozdrawiam wszystkich którzy to czytali Nie dajcie się nabrać, cholera ściema, oszustwo Oceny cząstkoweWiarygodność:2Obsługa klienta:1Platforma:1Oferta:1 Próbowali mnie naciągnąć na inwestycje obiecując ze podwoję wpłacone pieniądze w ciągu tygodnia. Jak na razie się nie zdecydowałem bo wyglądało to podejrzanie. Poinformuj mnie o nowych opiniach i wpisach na forum dla tego brokera

Wysłałam mu setki wiadomości ! Mój adres został zablokowany lub jego adres usunięty lub zmieniony ponieważ aktualnie wysyłane wiadomości już nie dochodzą.

  • Każdy kraj ma organ, który monitoruje legalność działań firm maklerskich.
  • Spółka LexaTrade ostrzeżeń od organów regulacyjnych nigdy nie otrzymywała, w przeciwieństwie do niektórych konkurentów.
  • W wynikach wyszukiwania, po wpisaniu frazy „LexaTrade prawnik” nie pojawia się żaden wpis, ponieważ przeciwko firmie nie toczą się żadne postępowania sądowe.

Widzę na necie: Patryk Przeździecki albo Tomasz Majkowycz – opinie różne. eur Tyle, że po przygodzie z Lexą to już na wiele mnie nie stać.

Lexatrade Recenzja 2020

LUDZIE POMÓŻCIE – proszę. Opublikowano 5 grudnia 2020 Po przeczytaniu tych wszystkich opinii włos mi się zjeżył. Gdy zaczęłam współpracę z Lexatrade w październiku 2019 nie znalazłam żadnych informacji na temat tego broker. Pojawiły się dopiero w tym roku.